0
09211252701

بررسی وضعیت سئوی سایت خودرویی

سئوی سایت خودرویی با وجود رقبایی مانند دیوار و باما و همراه مکانیک بسیار سخت و دشوار است ولی در این بین سایت هایی را میبینیم که با هزینه های بسیار کم و استفاده از ترفندهای درست سئویی اقدام به رقابت در حوزه خودرو کرده اند. یکی از بهترین نمونه های این رقابت می توان به سایت اتوخسروانی اشاره کرد که با یک بررسی اجمالی متوجه خواهد شد که این سایت با هزینه ای کم ولی به شکلی کاملا استاندارد در حال سئو و بهینه سازی سایت خود است.

با بررسی های صورت گرفته دلایل موفقیت آمیز بودن این سایت عبارتند از:

سئوی تکنیکال بسیار عالی

با  بررسی این سایت در جی تی متریکس و لایت اسپید متوجه عملکرد و سرعت بالای این سایت خواهید شد. با وجود وردپرسی بودن وبسایت این عملکرد بدست آمده است. زیرا از صفحه سازهای آماده مثل کامپوزر یا المنتور استفاده نشده و از صفحه ساز اختصاصی خود کمک میگیرد. هر کدی که در سایت وجود دارد به فراخور نیاز قرار گرفته و مورد اضافه ای در کدها دیده نمی شود. استفاده صحیح از فایل ربات و سایت مپ هم صبب استفاده سالم و صحیح از بودجه خزش در این سایت شده است.

سئوی آن پیج موفق

تدوین استراتژی دقیق کلمات کلیدی در این سایت کاملا مشهود است. ساختار سایت  بسیار منظم (SEF) و رعایت تمامی نکات مربوط به لینک سازی داخلی، کورد تارگتینگ بسیار دقیق و هوشمندانه و سبک نگارش جذاب محتواها از عوامل موفقیت این سایت است.

سئوی آوپیج

یکی از مهم ترین نکاتی که در این سایت بدست آورده ایم، ابتدا سئوی تکنیکال و آن پیج درست شدند و سپس به آرامی سئوی آوپیج انجام شد که استراتژی صحیح و کاملا درستی است. میزان اسپم کور، ریفرینگ دامین ها، نسبت فالو نوفالو بودن، نسبت تعداد انکرتسکت ها، تناسب تعداد لینک های داده شده به صفحات مختلف، استفاده صحیح از رپورتاژ و برند سگنال و… همگی نشانگر وجود یک هوشمندی در سئوی این سایت است.

برای مشاهده بیشتر و دقیق تر جزئیات این سایت شما ره به دیدن سایت مپ اتوخسروانی:

https://autokhosravani.com/sitemap_index.xml/

و سایت اصلی دعوت می کنیم:

autokhosravani.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.