خدمات مشاوره سئو (SEO) حرفه ای سایت

مشاوره سئو به همراه اصول سئو

خدمات مشاوره سئو سایت چیست ؟

گاهی تصمیم گیری می‌کنید اما از اجرای آن اطمینان ندارید‌! وظیفه مهم مشاور سئو در گفتگو و همفکری برای کمک به شما برای تصمیم گیری بهتر است اما مشاوره سئو چیست و یک مشاور سئو چه وظایف دیگری دارد ؟

فرآیند سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو (SEO) برای هر کسب و کار مهم است چون باعث افزایش ترافیک وب سایت و در نتیجه افزایش فروش و درآمد کسب و کار می‌شود اما در این راه راهکارهای متنوعی در سر راه شما وجود دارند.

یکی از خدمات سئو کلیدی برای بهینه سازی سایت خدمات مشاوره سئو سایت (Seo Consultant) است که در جلسه مشاوره متخصص سئو شما را برای بهبود رتبه سایت در SERP گوگل راهنمایی می‌کند تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید و راهکار مفیدی انتخاب کنید.

در هر نوع وب سایت مانند وب سایت فروشگاهی یا خدماتی یا شرکتی در نهایت هدف رسیدن به صفحه اول گوگل روی کلمه کلیدی ارزشمند است اما تصمیم گیری برای انتخاب روش مهم است که مشاوره سئو برای کمک به شما ارائه می‌شود.

تک سئو ارائه دهنده خدمات مشاوره سئو

تک سئو با مدیریت امیرحسین اسلامی محقق سئو و بازاریابی اینترنتی در تلاش برای رشد وب سایت‌ها از نظر سئو و ترافیک سایت است و در نهایت تبدیل این ترافیک جذب شده از گوگل به مشتری برای کسب و کار که در جلسه مشاوره سئو با همفکری و گفتگوی با استراتژی درباره‌ی اولین قدم جذب ترافیک با سئو تا بهینه سازی نرخ تبدیل وب سایت (CRO) صحبت خواهیم کرد؛‌ وظیفه اصلی مشاور سئو حرفه‌ای کمک به شما برای ایجاد ترافیک هدفمند از طریق رسیدن به رتبه در کلمه کلیدی‌های پولساز است و همچنین پاسخ به سوالات سئو سایت شما.

مشاوره سئو به شما کمک می‌کند تصمیم درست بگیرید و استراتژی سئو خود را در جلسه مشاوره سئو به بهترین شکل پیاده سازی کنید؛ رفع مشکلات در سئو با پیدا کردن راه حل درست امکان پذیر است که در مشاوره سئو به آن می‌پردازیم.

برای رزرو جلسه مشاوره seo در بخش زیر ۳ پلن متنوع برای شما آماده کرده‌ایم که هزینه مشاوره سئو برای هر کدام از این پلن‌ها متفاوت است و دارای امکاناتی همچون بررسی و آنالیز سایت شما قبل از جلسه مشاوره است.

مشاوره سئو سایت برای رشد در کسب و کار و افزایش ترافیک سایت همراه با بهترین مشاور سئو در ایران
پلن مشاوره پایه
پلن مشاوره پایه
 • زمان مشاوره : ۳۰ دقیقه
 • تحلیل کامل سایت قبل از مشاوره :خیر
 • تعداد سایت های هدف : ۱
 • تحلیل شبکه اجتماعی :خیر
 • نوع مشاوره : تلفنی و آنلاین

۲۶۰ هزار تومان

dots
پلن مشاوره عادی
پلن مشاوره عادی
 • زمان مشاوره : 1 ساعت
 • تحلیل کامل سایت قبل از مشاوره : بله
 • تعداد سایت های هدف : ۱
 • تحلیل شبکه اجتماعی : خیر
 • نوع مشاوره : تلفنی و آنلاین

۴۳۰ هزار تومان

dots
پلن مشاوره تخصصی
پلن مشاوره تخصصی
 • زمان مشاوره : ۲ ساعت
 • تحلیل کامل سایت قبل از مشاوره : بله
 • تعداد سایت های هدف : ۲
 • تحلیل شبکه اجتماعی : بله
 • نوع مشاوره : تلفنی و آنلاین

۸۲۰ هزار تومان

فرم رزرو مشاوره سئو
 • 0 تومان
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آیا سایت قبل از مشاوره سئو تحلیل و بررسی می‌شود ؟

تحلیل و تست سئو سایت در جلسه مشاوره سئو حرفه ای به همراه آموزش اصولی تولید محتوا و بهینه سازی سایت برای بررسی سایت شما قبل از جلسه

بسته مشاوره سئو تخصصی و معمولی شامل امکان خاصی می‌باشد که در قبل از جلسه مشاوره سئو سایت شما و رقبایتان به طور کامل تحلیل و بررسی می‌شود؛ حتما بهره‌ و کیفیت مشاوره چند برابر می‌کند تا بهینه سازی سایت به خوبی انجام شود و این بهینه سازی سایت دارای استراتژی سئو باشد.

آنالیز و تست سئو سایت در مشاوره سئو شامل : تحلیل و بررسی ساخت بک لینک‌ها و سفارش رپورتاژ آگهی برای وب سایت با استراتژی سئو, استراتژی تولید محتوا, قدرت و اعتبار سایت, تکنیکال سئو, سئو داخلی, نرخ تبدیل (CRO), کلمات کلیدی و …

اما گاهی زمان در جلسه مشاوره سئو به صورتی است که نمی‌توان همه جوانب سئو سایت شما را تحلیل و بررسی و درباره آنها گفتگو و همفکری کرد برای همین رزرو جلسات بلند مدت برای شما مفید خواهد بود.

وظایف مشاور سئو در گفتگو و همفکری برای SEO

پاسخ به سوالات سئو شما

سوالات سئو برای همه پیش می‌آید حتی خود مشاور حرفه ای سئو هر روز به دنبال پاسخ سوالات سئو خود است برای همین سایت‌های برای آزمون و خطا راه اندازی می‌کنند تا به تجربه بیشتری در سئو دست پیدا کنند این برای گفتگو و همفکری بهینه سازی سایت بسیار مفید است کاری که خود ما انجام می‌دهیم.

آشنا با مسائل سئو فنی

سئو فنی با توجه به وضعیت وردپرس و سیستم‌های مدیریت محتوای دیگر دارای اهمیت بالایی است و گاهی وجدو یک نقص فنی در سایت باعث افت رتبه سایت در نتایج موتور جستجوی گوگل خواهد شد.

همفکری برای اجرای تکنیک‌ها

تکنیک‌های بهینه ساز سایت برای موتور جستجو می‌توانند مفید باشند و هم مضر اگر شما نتوانید این تکنیک‌های بهینه سازی را به درستی اجرا کنید فرآیند بهینه سازی برا شما منفی خواهد بود پس در گفتگو و مشاوره سئو درباره تکنیک‌های سئو با مشاوره حرفه ای مشورت کنید.

تحقیق کلمات کلیدی حرفه ای

در استراتژی سئو کلمات کلیدی نقش اصل را دارند یعنی تمام تکنیک‌ها و روش‌ها اجرا و استفاده می‌شود و در مشاوره سئو درباره آن گفتگو و همفکری می‌شود تا روی آن کلمات کلیدی رتبه بگیریم و اگر بعد از گرفتن رتبه هدف فروش افزایش پیدا کند یعین تحقیق به درستی انجام شده است.

چگونه مشاوره سئو موجب افزایش رتبه سایت می‌شود ؟

در جلسات مشاوره seo برای افزایش رتبه سایت تکنیک‌های حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود که بسته به نوع و حوضه کاری کسب و کار شما متفاوت است؛ پس از هر جلسه مشاوره یک دستورالعمل و فایلی مفید از راهکارهای توضیح داده شده در جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به خوبی رنکینگ سایت در گوگل را بالا ببرید.

با توجه به توضیحاتی که در طول جلسه مشاوره سئو ارائه می‌دهد در پایان جلسه حتما دید و بینش تازه‌ای به دنیای سئو و دیجیتال مارکتینگ خواهید داشت و افزایش رتبه سایت خود را خواهید دید

ترفند‌های سئو هم در بخش‌های سئو کلاه سفید و سئو کلاه خاکستری در جلسه مشاوره سئو صحبت می‌شود تا شما عزیزان به بهترین شکل بتوانید رنک سایت خود را افزایش دهید و از گوگل ورودی بیشتری بگیرید.

افزایش رتبه سایت در SERP گوگل برای افزایش ترافیک سایت توسط کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل با خدمات مشاوره سئو سایت حرفه ای

مشاوره سئو آنلاین و تلفنی

مشاوره سئو آنلاین برای گفتگو و همفکری سئو و برای پاسخ به سوالات سئو شما

برای راهنمایی بهینه‌سازی سایت در حال حاضر به صورت آنلاین است چون سئو سایت به صورت تایم لس (Time Less) می‌تواند انجام شود همانطور که درشرکت‌ها سئوکار معمولا به صورت دورکار استخدام می‌شود و برای جلسات سئوکار باید شرکت حاضر شود و به این دلیل می‌توانم خدمات مشاوره بهینه‌سازی سایت به صورت آنلاین برگزار شود و لزوما نیاز به حضور ندارد.

مشاوره سئو آنلاین و تلفنی با توجه به شرایط ویروس کرونا و اینکه دفتر اصلی تک سئو در شهرستان میبد استان یزد است محبوب‌تر شده که در مشاوره سئو آنلاین به صورت تصویری از طریق نرم افزارهای برگزاری جلسه به صورت آنلاین مانند Google Duo برگزار می‌شود

مشاوره بگیرید و آموزش ببینید !

یکی از بهترین مزیت‌های استفاده از خدمات مشاوره سئو امکان یادگیری seo در کنار مشاوره است که بسیار به رشد کسب‌وکار و سایت کمک می‌کند چون هم از دانش و هم از تجربه مشاور استفاده می‌کنید تا کسب و کار اینترنتی خود را ارتقا دهید.

 طبیعتا باید بدانید کسب تجربه در کنار دانش کسب و کار را تبدیل به یک منبع درآمد بسیار خوب می‌کند و همچنین سایت را به یک سایت پرفروش و شما بدون تجربه و با دانش و یا برعکس باید چند برابر تلاش کنید و شکست بخورید تا به نتیجه برسید.

نکات مشاوره سئو سایت

رفع ایراد فنی سایت

رفع ایرادات فنی سایت برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل (SERP) ضروری است و به همین دلیل اولین قدم در بهینه سازی سایت رفع ایرادات سایت فروشگاهی است که معمولا سایت‌های فروشگاهی بیشتر به این مشکلات دچار می‌شوند.

مشاوره در ساخت بک لینک

در فرآیند seo سایت ساخت بک لینک یکی از خطرناک‌ترین و ریسکی‌ترین فعالیت‌های سئو سایت است چون باید به صورتی سئو کلاه خاکستری انجام شود تا به نتیجه هدف برسیم و دچار جریمه‌ها و پنالتی گوگل نشویم.

ایده پردازی و بهبود محتوا

اگر با سئو آشنا باشید می‌دانید تولید محتوا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های موتور جستجوی گوگل و خزنده‌ها محتوا را به خوبی می‌شناسند و مفهوم آن‌را درک می‌کنند پس برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل داشتن محتوای با کیفیت ضروری است که در جلسه مشاوره سئو درباره تولید محتوا صحبت می‌شود پس در مشاوره سئو به آموزش و تحلیل روش‌های سئو محتوا و معرفی نرم افزار تولید محتوا می‌پردازیم.

استراتژی سئو

در بازاری که رقیب وجود دارد برای پیروز شدن نیاز به استراتژی داریم و این استراتژی است که مارا به سمت پیروزی می‌برد در مشاوره سئو سایت هم استراتژی باید به خوبی تدوین و پیاده‌سازی شود و این برای تولید محتوا و ساخت بک‌ لینک و سوشیال سیگنال همه‌گی نیازمند یک برنامه و راهبرد هستند.

راهنمایی تبدیل شدن به سئوکار

شغل سئو توانسته به عنوان یک کسب و کار خوب و پرسود شناخته شود و اگر شما می‌خواهید به یک سئوکار موفق و پردرآمد تبدیل شوید مسیر شما باید به خوبی مشخص شود و بدانید چگونه می‌خواهید به سئوکار قوی تبدیل شوید که این در مشاوره seo مشخص می‌شود.

آینده شغلی سئو

آینده شغلی سئو هم مشخص است با افزایش تعداد سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی بازار رقابت تنگاتنگ می‌شود و سئوکاران تلاش و دانش بیشتری را باید صرف پروژه‌ها کنند ولی از آن طرف درآمد طبیعتا بیشتر می‌شود و بهینه سازی سایت و تولید محتوا و ساخت بک لینک و .. درآمد بیشتری به همراه خواهد داشت.

تحلیل و آنالیز سئو سایت

یکی از مزایای خدمات مشاوره بهینه سازی سایت توسط سایت تک سئو آنالیز دقیق سایت است که سایت شما در تمام بخش‌ها سئو فنی و سئو داخلی و سئو خارجی بررسی می‌شود و تمام مشکلات و ایرادات آن بررسی و با شما در میان گذاشته می شود تا بتوانید روی کلمه‌کلیدی‌های خود بهتر کار کنید و در مسیر بهینه‌سازی سایت‌تان بهتر عمل کنید.

تحقیق کلمه کلیدی

در مسیر بهینه سازی سایت تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین قدم‌های مسیر است که باید با دقت کلمه کلیدی‌های سایت خود را مشخص کنید و اگر این کلمه کلیدی‌ها با دقت مشخص نشود نمی‌توانید به خوبی سئو سایت‌تان را ارتقا دهید چون عوض کردن کلمه کلیدی برای صفحه کار آسانی نیست برای این اهمیت در جلسه مشاوره سئو می‌توان در مورد تحقیق کلمه کلیدی نیز صحبت کرد تا تولید محتوا هم به شکل بهتری انجام شود.

مشاوره برای سئو کلاه خاکستری ضروری است !

دریافت خدمات مشاوره seo برای سئو کلاه خاکستری

طبیعتا باید بدانید که سئو کلاه خاکستری یکی از انواع سئو بسیار خطرناک و ریسکی است که اگر قبلا تجربه کار با این نوع بهینه‌سازی سایت را ندارید و یا اطلاعات کافی برای انجام فعالیت سئو کلاه خاکستری را دارا نیستید حتما باید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید که سایت.

همچنین توصیه می‌شود که تا حد ممکن ریسک نکنید چون موتور جستجو گوگل روز به روز در حال آپدیت کردن خود است وترفند‌ها و تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت که به صورت کلاه سیاه و کلاه خاکستری انجام می‌شود خطرناک است ولی با گرفتن مشاوره seo می‌توانید ریسک بهینه‌سازی را کمتر کنید که معمولا در ساخت ‌بک‌لینک در مورد این موضوع صحبت می‌شود.

قدرت استراتژی سئو را دست‌کم نگیرید !

اگر با دنیای سئو آشنا هستید طبیعتا می‌دانید که سئو سایت زمان‌بر است و فرد سئوکار کار راحتی در همه حوضه‌ها ندارد و این موضوع به دلیل رقبای قوی در بیشتر حوضه‌های کسب و کار اینترنتی است و سئو این سایت‌ها نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارد پس طبیعتا فروش و درآمد از این روش هم بسیار بالاست و سرمایه گذاری روی قدرت بهینه‌سازی سایت کاملا منطقی است.

در بازاریابی دیجیتال روش‌های مختلفی برای جذب مشتری به سایت و کسب درآمد وجود دارد و در بین همه‌ی روش‌ها بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو گوگل از بهترین روش‌ها است چون مزایای بسیار خوبی نسبت به دیگر روش‌ها دارد مانند تبلیغات کلیکی که سایت‌های همچون Google Ads ارائه می‌دهند یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال است ولی قدرت سئو بسیار بیشتر از این روش‌هاست البته انتخاب روش صحیح در دیجیتال مارکتینگ نیاز به استراتژی کسب و کار دارد.

محتوای بهتر بر محتوای بیشتر برتری دارد. Rand Fishkin بنیانگذار وب سایت Moz

قدرت سئو را دست‌کم نگیرید !

مشاوره برای سئو سایت چند زبانه !

سئو سایت چند زبانه

اگر سایتی با زبانی غیر از زبان فارسی و یا چند زبانه دارید ارائه خدمات مشاوره سئو به شما به بهترین شکل هنوز انجام می‌شود و بابت زبان سایت نگران نباشید ولی اگر می‌خواهید از مشاوران seo بین المللی کمک بگیرید سایت seoblog بهترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره بهینه سازی سایت (SEO) را به شما معرفی کرده است.

سئو سایت در زبان‌ انگلیسی نسبتا سخت‌تر از زبان فارسی است چون رقابت اصلا قابل مقایسه با زبان فارسی نیست و اگر با سئو آشنا هستید فقط کافی‌ست عبارتی را در گوگل جستجو کنید و سایت‌های حاضر تا صفحات ۵ ۶ را بررسی کنید و ببینید رقابت در چه سطحی است ولی کار یک مشاور سئو رساندن مشاوره گیرنده به هدف است و برای این از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

رشد بازدید و ترافیک سایت با سئو

دنیای دیجیتال مارکتینگ روش‌های متنوعی پیش روی ما قرار داده است تا بتوانیم برای سایت‌مان بازدید کننده جذب کنیم و در نهایت بازدید کننده جذب شده را که به اصطلاح ترافیک سایت می‌گوییم به خریدار تبدیل کرده و سعی در حفظ مشتریان خود می‌کنیم این فرآیند ساده‌ای از دیجیتال مارکتینگ است که سئو بخشی از مرحله جذب آن است.

در جلسات مشاوره سئو سعی ما کمک به شما است تا به تعداد بازدید کنندگان یا ترافیک خوبی برای سایت‌تان دست پیدا کنید از راه بهینه سازی سایت برای موتور جستجو نه صرفا تبلیغات کلیکی و بنری اما هر کدام از این روش‌ها معایب و مزایای خاص خود را دارد اما سئو یک روش ارگانیک و مناسب برای بیشتر سایت‌ها است.

مقاله سئو چیست را از دست ندهید.

رشد بازدید سایت با سئو

ویژگی‌های مشاور SEO کاربلد

برای رشد هر کسب و کار اینترنتی راهنمایی مشاور سئو حرفه‌ای و با دانش و تجربه در کنار شما بسیار مفید است و معمولا سایت‌هایی که در سئو از ساختار درستی برخوردار نیستند و اشتباهات زیادی را در بهینه سازی سایت انجام می‌دهند مشاور سئو خوبی ندارند که در کنارشان باشد و با راهنمایی درست آنها را به سمت رتبه‌های برتر نتایج موتور جستجوی گوگل هدایت کند.

در ادامه به چند ویژگی مشاور سئو که باید به آن توجه کنید اشاره می‌کنیم همچنین در سایت تک سئو با خیالی آسوده می‌توانید جلسه مشاوره سئو رزرو کنید و از راهنمایی بهینه سازی سایت بهره مند شوید.

۱. دارای دانش و اطلاعات جدید (الگوریتم‌های گوگل، تکنیک‌ها و غیره)

یکی از مشکلاتی که سایت‌ها با آن مواجه می‌شوند هدر رفتن هزینه و زمان برای انجام فعالیت‌هایی است که دیگر پاسخگو نیست و نمی‌تواند تاثیری مثل گذشته روی سایت بگذارد.

در بهینه سازی سایت با بروز شدن مستمر الگوریتم‌های گوگل مانند الگوریتم پاندا و الگوریتم پنگوئن فعالیت‌های سئو دچار تغییر می‌شوند و طبیعتا راه رسیدن به صفحه اول موتور جستجوی گوگل تغییر پیدا می‌کند و کسی برنده می‌شود که بتواند با این تغییرات الگوریتم‌ها سازگار شود.

بسیاری از روش‌های که در سال‌های گذشته برای کسب رتبه در نتایج گوگل استفاده می‌شد دیگر کاربردی ندارد حتی احتمال جریمه شدن توسط گوگل وجود دارد خصوصا در بخش سئو کلاه خاکستری که حرکات سئو دارای ریسک است و الگوریتم‌های گوگل امکان پنالتی سایت ما را بالا برده‌اند.

البته در صورتی که اصولی کار کنید و کاربران سایت خود را راضی نگه دارید مشکلی پیش نخواهد آمد برای افزایش رضایت کاربران باید روی تجربه کاربری (User Exprience) در سایت خود کار کنید.

محتوایی ایجاد کنید که آموزش می دهد. شما نمی توانید تسلیم شوید. شما باید به طور مداوم عالی باشید. Neil Patel

۲. کاهش هزینه کمپین‌های رپورتاژ آگهی و تولید محتوا

همانطور که سود سئو سایت افزایش پیدا کرده است و با رتبه گرفتن روی کلمات کلیدی مفید و پولساز و تولید محتوای بازاریاب درآمد سایت‌ها افزایش پیدا کرده طبیعتا هزینه‌هایی برای هر کسب و کار اینترنتی وجود دارد که باید برای پرداخت آنها اقدام کند.

مانند هزینه رپورتاژ که امروز از روش‌های خوب ساخت بک لینک قوی و مناسب برای سایت است و مشاور سئو خوب با توجه به بودجه آن کسب و کار اینترنتی راهکارهایی را ارائه می‌کند خصوصا رپورتاژ که هزینه زیادی را از ما می‌گیرد که برای مثال PBN راهکاری است که پیشنهاد می‌شود اما همیشه اینطور نیست.

۳. معرفی افزونه‌ها و راهکارهای فنی سایت

سئو تکنیکال از مباحث مهم در بهینه سازی سایت است و وجود مشکل در سئو تکنیکال سایت می‌تواند ضررهای زیادی را به بار بیاورد اما نگران باشید من امیرحسین اسلامی با دانش کسب کرده در بحث فنی سایت خصوصا وردپرس در کنار شما خواهم بود.

همچنین در سایت ما در کنار امکان رزور مشاوره سئو آموزش‌های کاربردی و مفید مانند مقالات سئو وجود دارد که با مطالعه آنها می‌توانید وضعیت بهینه سازی سایت خود را بهبود دهید.

۴. توانایی بالا در تحلیل وضعیت سئو سایت

در جلسات مشاوره سئو به طور کامل سایت شما را بررسی خواهم کرد و مشکلات فنی و بک لینک ها و کیفیت محتواهای کلیدی مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا وضعیت سئو سایت شما بهبود پیدا کند.

همچنین اگر در مرحله راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید برای تدوین استراتژی سئو هدف و بودجه سایت شما بررسی شده و تحقیق کلمه کلیدی به خوبی انجام خواهد شد باید بدانید که انتخاب کلمه کلیدی اشتباه در آینده مشکل ساز خواهد شد.

۵. آشنایی با نرم افزارها و ابزارهای سئو

در بهینه سازی سایت برای موتور جستجو مانند گوگل ابزارهای برای پیدا کردن اطلاعات در مورد وضعیت سئو سایت‌ها و بررسی و تحلیل آنها وجود دارد برای مثال ابزار Moz و Ahrefs که برای تحلیل بک لینک و کلمات کلیدی بسیار مفید هستند.

ابزار کاربردی دیگر semrush و screaming frog است که مشاور سئو حرفه ای توانایی کار با این ابزارها را بهتر است داشته باشد.

آیا سایت پیش از جلسه تحلیل و آنالیز می‌شود ؟

در پلن مشاوره تخصصی بله شرایط وب سایت شما از نظر سئو و تولید محتوا و فنی و ساخت بک لینک‌ها به طور کامل بررسی می‌شود تا کیفیت جلسه تا هرچه بیشتر افزایش پیدا کند و بتوانیم به سوالات شما بهتر پاسخ دهیم.

پیش نیاز جلسه مشاوره سئو چیست ؟‌ (مهارت‌های لازم برای انجام سئو)

به صورت کلی در جلسه مشاوره آموزش‌های لازم در مورد سئو و ترفندها و تکنیک‌ها ارائه می‌شود حتی در صورت لزوم دوره‌ آموزش سئو نیز به شما پیشنهاد خواهد شد اما از آنجایی که خدمات سئو در وب سایت تک سئو به صورت از صفر تا حرفه ای ارائه می‌شود نیازی به نگرانی نیست اما اگر از قبل درباره سئو اطلاعات کافی داشته باشید طبیعتا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

شاید ابتدا فکر کنید هزینه پرداخت شده برای مشاوره به صرفه نیست ولی مطمئنا بعد از جلسه دیگر از این طور فکر نخواهید کرد چون سئو سایت نیازمند دانش و تجربه است در تمام فعالیت‌هایی که دارد مانند ساخت بک لینک و تدوین استراتژی بهینه‌سازی سایت و افزایش سرعت سایت و … و زمانی که شما مشاوره دریافت می کنید با ذهنی بازتر و بهتر می توانید مشکلات سایت خود را حل کنید و در رتبه گرفتن در نتایج موتور جستجو گوگل (SERP) به شما بسیار کمک می کند.

طبیعتا اگر با سئو سایت آشنا باشید می‌دانید که فرآیند بهینه سازی سایت برای تبدیل شدن به سایت معتبر که در کلمه‌کلیدی هدف به رتبه برسد زمان‌بر و نیازمند تلاش زیاد است که در راه چالش‌ها و مشکلاتی پیش می‌آيد که وظیفه مشاور سئو کمک به شما برای حل کردن این چالش‌ها و رسیدن به رتبه در کلمه‌کلیدی هدف است تا فروش سایت و مشتریان آن افزایش یابد پس حتما اگر ‌می‌خواهید استراتژی سئو خود را هم بچینید مانند استراتژی تولید محتوا که یکی از ارکان سئو هست حتما به مشاور سئو مراجعه کنید.

شرایط دریافت خدمات مشاوره سخت نیست و برای کمک به شما عزیزان شرایط خاصی در نظر گرفته نشده است.

بله دوست عزیز ! طبیعتا می دانید که ساختن یک بنا از پایه باید به صورت اصولی و حرفه‌ای باشد و اگر در بخش‌های پایه ساختمان مشکلی وجود داشته باشد به راحتی بنا از بین خواهد رفت و فرو خواهد ریخت پس باید سئو سایت هم به صورت اصولی و حرفه‌ای پایه گذاری شود خصوصا در بخش تولید محتوا و سئو خارجی که اگر می خواهید سئو کلاه سفید را اجرا کنید فرآیند مشاوره بسیار بهتر پیش خواهد رفت.

در بالای همین صفحه از وب سایت تک سئو فرم رزرو مشاوره قرار دارد که بعد از پرداخت و تکمیل هزینه مشاور زمان برگزاری چلسه به صورت آنلاین یا تلفنی برای شما ارسال می‌شود و در زمان مقرر شده متخصص سئو با شما برای برگزاری جلسه و راهنمایی شما تماس خواهد گرفت فرآیند اطلاع رسانی برای زمان جلسه حداکثر ۲ روز کاری خواهد بود پس نگران نباشید همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره سئو فوری دارید می‌توانید در توضیحات بنویسید تا سریع‌تر با شما تماس بگیریم.

تمام تلاش ما رفع مشکل بهینه سازی سایت شما است.