خدمات مشاوره سئو (SEO) سایت

مشاوره سئو به همراه اصول سئو

خدمات مشاوره سئو سایت چیست و چه کاربردی دارد ؟

فرآیند سئو و بهینه‌سازی سایت معمولا زمان‌بر است و فرد سئوکار با چالش‌ها و موانع متعددی برخورد خواهد کرد که در تمام بخش‌های سئو مانند لینک بیلدینگ و تولید محتوا و سئو منفی این موضوع رایج است و دقیقا خدمات مشاوره سئو به همین دلیل ارائه می‌شود تا این موانع و چالش‌ها برای سئوکار برطرف شود و در با راهنمایی مشاوره seo بتواند رشد کند و سئو سایت خود را ارتقا دهد.

مشاوره به صورت بلند مدت چگونه است ؟

ارائه خدمات مشاوره سئو برای بهینه‌سازی سایت در کلمه کلیدی‌ها و حوضه‌های مختلف در بلند مدت بسیار بهتر نتیجه می‌دهد و همچنین ما تخفیف بسیار خوبی برای مشاوره seo به صورت بلند مدت در نظر گرفته‌ایم که از هزینه‌های شما کم می‌کند و برای دریافت اطلاعات بیشتر در سایت ثبت نام کرده و در صفحه ارتباط با ما درخواست خود را ارسال کنید.

بسته‌های مختلفی آماده کرده‌ایم و می توانید از بین سه نوع مشاوره یکی را انتخاب کنید که حتما سعی کنید بهترین بهره را بگیرید و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد

مشاوره سئو برای بهینه سازی سایت
مبتدی
مبتدی
 • زمان مشاوره : ۳۰ دقیقه
 • تحلیل کامل سایت قبل از مشاوره :خیر
 • تعداد سایت های هدف : ۱
 • تحلیل شبکه اجتماعی :خیر
 • نوع مشاوره : تلفنی و آنلاین

260 هزار تومان

dots
معمولی
معمولی
 • زمان مشاوره : 1 ساعت
 • تحلیل کامل سایت قبل از مشاوره : بله
 • تعداد سایت های هدف : ۱
 • تحلیل شبکه اجتماعی : خیر
 • نوع مشاوره : تلفنی و آنلاین

430 هزار تومان

dots
تخصصی
تخصصی
 • زمان مشاوره : ۲ ساعت
 • تحلیل کامل سایت قبل از مشاوره : بله
 • تعداد سایت های هدف : ۲
 • تحلیل شبکه اجتماعی : بله
 • نوع مشاوره : تلفنی و آنلاین

820 هزار تومان

فرم رزرو
 • 0 تومان
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تحلیل و تست سئو سایت چیست ؟

تحلیل و تست سئو سایت

بسته تخصصی و معمولی شامل امکان خاصی می‌باشد که در قبل از جلسه مشاوره سایت شما و رقبایتان به طور کامل تحلیل و بررسی می‌شود و حتما بهره‌ و کیفیت مشاوره چند برابر می‌کند تا بهینه سازی سایت به خوبی انجام شود

آنالیز و تست سئو سایت در مشاوره سئو شامل : تحلیل و بررسی بک‌لینک‌ها, استراتژی تولید محتوا, قدرت و اعتبار سایت, تکنیکال سئو, سئو داخلی, نرخ تبدیل (CRO), کلمات کلیدی و …

چگونه مشاوره سئو موجب افزایش رتبه سایت می‌شود ؟

در جلسات مشاوره seo برای افزایش رتبه سایت تکنیک‌های حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود که بسته به نوع و حوضه کاری کسب و کار شما متفاوت است و پس از هر جلسه مشاوره یک دستورالعمل و فایل صوتی جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به خوبی رنکینگ سایت در گوگل را بالا ببرید

با توجه به توضیحاتی که در طول جلسه مشاوره ارائه می‌دهد در پایان جلسه حتما دید و بینش تازه‌ای به دنیای سئو و دیجیتال مارکتینگ خواهید داشت و افزایش رتبه سایت خود را خواهید دید

ترفند‌های سئو هم در بخش‌های سئو کلاه سفید و سئو کلاه خاکستری صحبت می‌شود تا شما عزیزان به بهترین شکل بتوانید رنک خود را افزایش دهید و از گوگل ورودی بیشتری بگیرید.

افزایش رتبه سایت با مشاوره seo

مشاوره سئو آنلاین !

برای راهنمایی بهینه‌سازی سایت در حال حاضر به صورت آنلاین است چون سئو سایت به صورت تایم لس (Time Less) می‌تواند انجام شود همانطور که درشرکت‌ها سئوکار معمولا به صورت دورکار استخدام می‌شود و برای جلسات سئوکار باید شرکت حاضر شود و به این دلیل می‌توانم خدمات مشاوره بهینه‌سازی سایت به صورت آنلاین برگزار شود و لزوما نیاز به حضور ندارد.

مشاوره بگیرید و آموزش ببینید !

یکی از بهترین مزیت‌های استفاده از خدمات مشاوره سئو امکان یادگیری seo در کنار مشاوره است که بسیار به رشد کسب‌وکار و سایت کمک می‌کند چون هم از دانش و هم از تجربه مشاور استفاده می‌کنید تا کسب‌وکار اینترنتی خود را ارتقا دهید.

 طبیعتا باید بدانید کسب تجربه در کنار دانش کسب‌وکار را تبدیل به یک منبع درآمد بسیار خوب می‌کند و همچنین سایت را به یک سایت پرفروش و شما بدون تجربه و با دانش و یا برعکس باید چند برابر تلاش کنید و شکست بخورید تا به نتیجه برسید.

نکات مشاوره سئو سایت

رفع ایراد فنی سایت

رفع ایرادات فنی سایت برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل (SERP) ضروری است و به همین دلیل اولین قدم در بهینه‌سازی سایت رفع ایرادات سایت فروشگاهی است که معمولا سایت‌های فروشگاهی بیشتر به این مشکلات دچار می‌شوند.

مشاوره در ساخت بک‌لینک

در فرآیند seo سایت ساخت و ایجاد بک‌لینک یکی از خطرناک‌ترین و ریسکی‌ترین فعالیت‌های سئو سایت است چون باید به صورتی سئو کلاه خاکستری انجام شود تا به نتیجه هدف برسیم و دچار جریمه‌های

گوگل نشویم.

ایده پردازی و بهبود محتوا

اگر با سئو آشنا باشید می‌دانید تولید محتوا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های موتور جستجوی گوگل و خزنده‌ها محتوا را به خوبی می‌شناسند و مفهوم آن‌را درک می‌کنند پس برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل داشتن محتوای با کیفیت ضروری است پس در مشاوره سئو به بهینه‌سازی محتوا می‌پردازیم.

استراتژی سئو

در بازاری که رقیب وجود دارد برای پیروز شدن نیاز به استراتژی داریم و این استراتژی است که مارا به سمت پیروزی می‌برد در سئو سایت هم استراتژی باید به خوبی تدوین و پیاده‌سازی شود و این برای تولید محتوا و ساخت بک‌لینک و سوشیال سیگنال همه‌گی نیازمند یک برنامه و راهبرد هستند.

راهنمایی تبدیل شدن به سئوکار

شغل سئو توانسته به عنوان یک کسب‌وکار خوب و پرسود شناخته شود و اگر شما می‌خواهید به یک سئوکار موفق و پردرآمد تبدیل شوید مسیر شما باید به خوبی مشخص شود و بدانید چگونه می‌خواهید به سئوکار قوی تبدیل شوید که این در مشاوره seo مشخص می‌شود.

آینده شغلی سئو

آینده شغلی سئو هم مشخص است با افزایش تعداد سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی بازار رقابت تنگاتنگ می‌شود و سئوکاران تلاش و دانش بیشتری را باید صرف پروژه‌ها کنند ولی از آن طرف درآمد طبیعتا بیشتر می‌شود و بهینه‌سازی سایت و تولید محتوا و ساخت بک‌لینک و .. درآمد بیشتری به همراه خواهد داشت.

تحلیل و آنالیز سئو سایت

یکی از مزایای خدمات مشاوره بهینه‌سازی سایت توسط سایت تک سئو آنالیز دقیق سایت است که سایت شما در تمام بخش‌ها سئو فنی و سئو داخلی و سئو خارجی بررسی می‌شود و تمام مشکلات و ایرادات آن بررسی و با شما در میان گذاشته می شود تا بتوانید روی کلمه‌کلیدی‌های خود بهتر کار کنید و در مسیر بهینه‌سازی سایت‌تان بهتر عمل کنید.

تحقیق کلمه کلیدی

در مسیر بهینه‌سازی سایت تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین قدم‌های مسیر است که باید با دقت کلمه کلیدی‌های سایت خود را مشخص کنید و اگر این کلمه کلیدی‌ها با دقت مشخص نشود نمی‌توانید به خوبی سئو سایت‌تان را ارتقا دهید چون عوض کردن کلمه کلیدی برای صفحه کار آسانی نیست برای این اهمیت در جلسه مشاوره سئو می‌توان در مورد تحقیق کلمه کلیدی نیز صحبت کرد تا تولید محتوا هم به شکل بهتری انجام شود.

شاید ابتدا فکر کنید هزینه پرداخت شده برای مشاوره به صرفه نیست ولی مطمئنا بعد از جلسه دیگر از این طور فکر نخواهید کرد چون سئو سایت نیازمند دانش و تجربه است در تمام فعالیت‌هایی که دارد مانند ساخت بک‌لینک و تدوین استراتژی بهینه‌سازی سایت و افزایش سرعت سایت و … و زمانی که شما مشاوره دریافت می کنید با ذهنی بازتر و بهتر می توانید مشکلات سایت خود را حل کنید و در رتبه گرفتن در نتایج موتور جستجو گوگل (SERP) به شما بسیار کمک می کند.

طبیعتا اگر با سئو سایت آشنا باشید می‌دانید که فرآیند بهینه‌سازی سایت برای تبدیل شدن به سایت معتبر که در کلمه‌کلیدی هدف به رتبه برسد زمان‌بر و نیازمند تلاش زیاد است که در راه چالش‌ها و مشکلاتی پیش می‌آيد که وظیفه مشاور سئو کمک به شما برای حل کردن این چالش‌ها و رسیدن به رتبه در کلمه‌کلیدی هدف است تا فروش سایت و مشتریان آن افزایش یابد پس حتما اگر ‌می‌خواهید استراتژی سئو خود را هم بچینید مانند استراتژی تولید محتوا که یکی از ارکان سئو هست حتما به مشاور سئو مراجعه کنید.

شرایط دریافت خدمات مشاوره سخت نیست و برای کمک به شما عزیزان شرایط خاصی در نظر گرفته نشده است.

بله دوست عزیز ! طبیعتا می دانید که ساختن یک بنا از پایه باید به صورت اصولی و حرفه‌ای باشد و اگر در بخش‌های پایه ساختمان مشکلی وجود داشته باشد به راحتی بنا از بین خواهد رفت و فرو خواهد ریخت پس باید سئو سایت هم به صورت اصولی و حرفه‌ای پایه گذاری شود خصوصا در بخش تولید محتوا و سئو خارجی که اگر می خواهید سئو کلاه سفید را اجرا کنید فرآیند مشاوره بسیار بهتر پیش خواهد رفت.

مشاوره برای سئو کلاه خاکستری ضروری است !

دریافت خدمات مشاوره seo برای سئو کلاه خاکستری

طبیعتا باید بدانید که سئو کلاه خاکستری یکی از انواع سئو بسیار خطرناک و ریسکی است که اگر قبلا تجربه کار با این نوع بهینه‌سازی سایت را ندارید و یا اطلاعات کافی برای انجام فعالیت سئو کلاه خاکستری را دارا نیستید حتما باید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید که سایت.

همچنین توصیه می‌شود که تا حد ممکن ریسک نکنید چون موتور جستجو گوگل روز به روز در حال آپدیت کردن خود است وترفند‌ها و تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت که به صورت کلاه سیاه و کلاه خاکستری انجام می‌شود خطرناک است ولی با گرفتن مشاوره seo می‌توانید ریسک بهینه‌سازی را کمتر کنید که معمولا در ساخت ‌بک‌لینک در مورد این موضوع صحبت می‌شود.

قدرت سئو را دست‌کم نگیرید !

اگر با دنیای سئو آشنا هستید طبیعتا می‌دانید که سئو سایت زمان‌بر است و فرد سئوکار کار راحتی در همه حوضه‌ها ندارد و این موضوع به دلیل رقبای قوی در بیشتر حوضه‌های کسب و کار اینترنتی است و سئو این سایت‌ها نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارد پس طبیعتا فروش و درآمد از این روش هم بسیار بالاست و سرمایه گذاری روی قدرت بهینه‌سازی سایت کاملا منطقی است.

در بازاریابی دیجیتال روش‌های مختلفی برای جذب مشتری به سایت و کسب درآمد وجود دارد و در بین همه‌ی روش‌ها بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو گوگل از بهترین روش‌ها است چون مزایای بسیار خوبی نسبت به دیگر روش‌ها دارد مانند تبلیغات کلیکی که سایت‌های همچون یکتانت ارائه می‌دهند یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال است ولی قدرت سئو بسیار بیشتر از این روش‌هاست البته انتخاب روش صحیح در دیجیتال مارکتینگ نیاز به استراتژی کسب و کار دارد.

قدرت سئو را دست‌کم نگیرید !

مشاوره برای سئو سایت چند زبانه !

سئو سایت چند زبانه

اگر سایتی با زبانی غیر از زبان فارسی و یا چند زبانه دارید ارائه خدمات مشاوره سئو به شما به بهترین شکل هنوز انجام می‌شود و بابت زبان سایت نگران نباشید ولی اگر می‌خواهید از مشاوران seo بین المللی کمک بگیرید سایت seoblog بهترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره بهینه‌سازی سایت را به شما معرفی کرده است.

سئو سایت در زبان‌ انگلیسی نسبتا سخت‌تر از زبان فارسی است چون رقابت اصلا قابل مقایسه با زبان فارسی نیست و اگر با سئو آشنا هستید فقط کافی‌ست عبارتی را در گوگل جستجو کنید و سایت‌های حاضر تا صفحات ۵ ۶ را بررسی کنید و ببینید رقابت در چه سطحی است ولی کار یک مشاور سئو رساندن مشاوره گیرنده به هدف است و برای این از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از این تگ های HTML می باشید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>