مشاوره سئو سایت 2023

مشاوره سئو به همراه اصول سئو

خدمات مشاوره سئو سایت چیست ؟

گاهی اوقات تصمیمی می گیرید اما در مورد آن مطمئن نیستید! وظیفه مهم یک مشاور سئو در گفتگو و همفکری این است که به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کند، اما مشاوره سئو چیست و چه وظایفی دارد؟

فرآیند سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای هر کسب و کاری مهم است زیرا باعث افزایش ترافیک وب سایت و در نتیجه افزایش فروش و درآمد کسب و کار می شود، اما در این راه راه حل های مختلفی سر راه شما قرار دارد.

بهتر است هنگام دریافت مشاوره از مباحث کلیدی بپرسید و سوالات رایج مانند معرفی طراحی سایت یزد را به گوگل بسپارید.

یکی از خدمات کلیدی سئو برای بهینه سازی سایت، خدمات مشاوره سئو است که در یک جلسه مشاوره تخصصی سئو شما را برای ارتقای رتبه سایت در SERP گوگل راهنمایی می کند تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید و راه حل مفیدی را انتخاب کنید.

در هر نوع وب سایتی، مانند فروشگاه، خدمات یا وب سایت شرکتی، هدف نهایی رسیدن به صفحه اول گوگل در یک کلمه کلیدی ارزشمند است، اما مهم این است که تصمیم بگیرید که چگونه مشاوره سئو را انتخاب کنید که به شما کمک کند.

برای سفارش طراحی سایت در یزد کلیک کنید.

مشاوره سئو سایت تک سئو

مشاوره سئو پایه

۳۰ دقیقه مشاوره با متخصص SEO

ارائه فایل PDF بهترین راهکارهای توصیه شده اختصاصی برای شما

پشتیبانی ۳ روزه

مشاوره سئو سایت تک سئو

مشاوره سئو عادی

۱ ساعت مشاوره با متخصص SEO

تحلیل کامل سئو سایت (فنی، داخلی و خارجی) قبل از جلسه

ارائه فایل PDF بهترین راهکارهای توصیه شده اختصاصی برای شما

پشتیبانی ۱۵ روزه

مشاوره سئو سایت تک سئو

مشاوره سئو تخصصی

۲ ساعت مشاوره با متخصص SEO

تحلیل و بررسی شبکه اجتماعی کسب و کار شما (اینستاگرام یا …)

تحلیل کامل سئو سایت (فنی، داخلی و خارجی) قبل از جلسه

ارائه فایل PDF بهترین راهکارهای توصیه شده اختصاصی برای شما

پشتیبانی تخصصی ۱ ماهه

رزرو و یا کسب اطلاعات بیشتر

برای رزرو جلسه مشاوره و دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۹۲۰۷۲۰۷۴۱ تماس بگیرید.

مشاوره و راهنمایی طراحی سایت

تک سئو ارائه دهنده خدمات مشاوره سئو

وب سایت تک سئو با مدیریت امیرحسین اسلامی مشاور و محقق سئو و بازاریابی دیجیتال و مدیر مارکتینگ بازار کاشی سعی دارد با ارائه خدمات سئو در کسب و کارهای مختلف به افزایش ترافیک و درآمد کمک کند؛ در جلسات مشاوره راهکارها و آموزش های لازم برای انجام بهینه سازی سایت برای موتور جستجو ارائه می شود.

تمامی موضوعات دیجیتال مارکتینگ در جلسات مشاوره پوشش داده می شود، مانند تجربه کاربری وب سایت، بنابراین نیازی به رزرو مجدد جلسه برای سایر روش های دیجیتال مارکتینگ نیست.

در زیر این قسمت از صفحه طرح های مشاوره، با انتخاب هر یک از طرح ها و تکمیل فرآیند رزرو حداکثر تا ۲ روز کاری، از تاریخ و ساعت جلسه مشاوره مطلع خواهید شد.

برای رزرو جلسه مشاوره سئو در قسمت زیر ۳ طرح مختلف را برای شما آماده کرده ایم که هزینه مشاوره سئو برای هر کدام از این طرح ها متفاوت است و دارای امکاناتی مانند بررسی و آنالیز سایت شما قبل از جلسه مشاوره می باشد.

مشاوره سئو سایت برای رشد در کسب و کار و افزایش ترافیک سایت همراه با بهترین مشاور سئو در ایران

آیا سایت قبل از مشاوره سئو تحلیل و بررسی می‌شود ؟

آنالیز سئو با ارائه راهکارهای حل مشکلات سئو در جلسه مشاوره سئو سایت چیست

بسته مشاوره سئو تخصصی و معمولی شامل امکان خاصی می‌باشد که در قبل از جلسه مشاوره سئو سایت شما و رقبایتان به طور کامل تحلیل و بررسی می‌شود؛ حتما بهره‌ و کیفیت مشاوره چند برابر می‌کند تا بهینه سازی سایت به خوبی انجام شود و این بهینه سازی سایت دارای استراتژی سئو باشد.

آنالیز و تست سئو سایت در مشاوره سئو شامل : تحلیل و بررسی ساخت بک لینک‌ها و سفارش رپورتاژ آگهی برای وب سایت با استراتژی سئو, استراتژی تولید محتوا, قدرت و اعتبار سایت, تکنیکال سئو, سئو داخلی, نرخ تبدیل (CRO), کلمات کلیدی و …

اما گاهی زمان در جلسه مشاوره سئو به صورتی است که نمی‌توان همه جوانب سئو سایت شما را تحلیل و بررسی و درباره آنها گفتگو و همفکری کرد برای همین رزرو جلسات بلند مدت برای شما مفید خواهد بود.

نمونه سایت در حال سئو بازار کاشی است.

وظایف مشاور سئو در گفتگو و همفکری

پاسخ به سوالات سئو

سوالات سئو برای همه پیش می‌آید حتی خود مشاور حرفه ای سئو هر روز به دنبال پاسخ سوالات سئو خود است برای همین سایت‌های برای آزمون و خطا راه اندازی می‌کنند تا به تجربه بیشتری در سئو دست پیدا کنند این برای گفتگو و همفکری بهینه سازی سایت بسیار مفید است کاری که خود ما انجام می‌دهیم.

تحلیل سئو سایت شما با تمرکز

سئو فنی با توجه به وضعیت وردپرس و سیستم‌های مدیریت محتوای دیگر دارای اهمیت بالایی است و گاهی وجدو یک نقص فنی در سایت باعث افت رتبه سایت در نتایج موتور جستجوی گوگل خواهد شد.

همفکری برای استراتژی سئو

تکنیک‌های بهینه ساز سایت برای موتور جستجو می‌توانند مفید باشند و هم مضر اگر شما نتوانید این تکنیک‌های بهینه سازی را به درستی اجرا کنید فرآیند بهینه سازی برا شما منفی خواهد بود پس در گفتگو و مشاوره سئو درباره تکنیک‌های سئو با مشاور حرفه ای مشورت کنید.

ارائه راهکارهای تحقیق کلمات کلیدی

در استراتژی سئو کلمات کلیدی نقش اصل را دارند یعنی تمام تکنیک‌ها و روش‌ها اجرا و استفاده می‌شود و در مشاوره سئو درباره آن گفتگو و همفکری می‌شود تا روی آن کلمات کلیدی رتبه بگیریم و اگر بعد از گرفتن رتبه هدف فروش افزایش پیدا کند یعین تحقیق به درستی انجام شده است.

چگونه مشاوره سئو موجب افزایش رتبه سایت می‌شود ؟

در جلسات مشاوره seo برای افزایش رتبه سایت تکنیک‌های حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود که بسته به نوع و حوضه کاری کسب و کار شما متفاوت است؛ پس از هر جلسه مشاوره یک دستورالعمل و فایلی مفید از راهکارهای توضیح داده شده در جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به خوبی رنکینگ سایت در گوگل را بالا ببرید.

با توجه به توضیحاتی که در طول جلسه مشاوره سئو ارائه می‌دهد در پایان جلسه حتما دید و بینش تازه‌ای به دنیای سئو و دیجیتال مارکتینگ خواهید داشت و افزایش رتبه سایت خود را خواهید دید

ترفند‌های سئو هم در بخش‌های سئو کلاه سفید و سئو کلاه خاکستری در جلسه مشاوره سئو صحبت می‌شود تا شما عزیزان به بهترین شکل بتوانید رنک سایت خود را افزایش دهید و از گوگل ورودی بیشتری بگیرید (contentmarketingspot).

راهکارها در گفتگو با متخصص و مشاور سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل در جلسه مشاوره سئو تک سئو

مشاوره سئو آنلاین و تلفنی

مشاوره سئو آنلاین برای گفتگو و همفکری سئو و برای پاسخ به سوالات سئو شما

برای راهنمایی بهینه‌سازی سایت در حال حاضر به صورت آنلاین است چون سئو سایت به صورت تایم لس (Time Less) می‌تواند انجام شود همانطور که درشرکت‌ها سئوکار معمولا به صورت دورکار استخدام می‌شود و برای جلسات سئوکار باید شرکت حاضر شود و به این دلیل می‌توانم خدمات مشاوره بهینه‌سازی سایت به صورت آنلاین برگزار شود و لزوما نیاز به حضور ندارد.

مشاوره سئو آنلاین و تلفنی با توجه به شرایط ویروس کرونا و اینکه دفتر اصلی تک سئو در شهرستان میبد استان یزد است محبوب‌تر شده که در مشاوره سئو آنلاین به صورت تصویری از طریق نرم افزارهای برگزاری جلسه به صورت آنلاین مانند Google Duo برگزار می‌شود

آموزش و مشاوره سئو به صورت خصوصی

یکی از بهترین مزیت‌های استفاده از خدمات مشاوره سئو امکان یادگیری seo در کنار مشاوره است که بسیار به رشد کسب‌وکار و سایت کمک می‌کند چون هم از دانش و هم از تجربه مشاور در سایت‌های متنوع مانند کاشی طنین و خرید بهتر استفاده می‌کنید تا کسب و کار اینترنتی خود را ارتقا دهید.

 طبیعتا باید بدانید کسب تجربه در کنار دانش کسب و کار را تبدیل به یک منبع درآمد بسیار خوب می‌کند و همچنین سایت را به یک سایت پرفروش و شما بدون تجربه و با دانش و یا برعکس باید چند برابر تلاش کنید و شکست بخورید تا به نتیجه برسید.

بهینه سازی برای موتور جستجو گوگل نیاز به مشاوره seo برای تولید محتوا و لینک سازی خارجی سایت دارد تا بتوانید راهکارهای مفید برای مشاوره سئو را پیدا کنید و کسب و کار خود را برای مشورت و گفتگو با متخصص سئو آشنا شوید

نکات مشاوره سئو سایت

رفع ایراد فنی سایت

رفع ایرادات فنی سایت برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل (SERP) ضروری است و به همین دلیل اولین قدم در بهینه سازی سایت رفع ایرادات سایت فروشگاهی است که معمولا سایت‌های فروشگاهی بیشتر به این مشکلات دچار می‌شوند.

مشاوره در ساخت بک لینک

در فرآیند seo سایت ساخت بک لینک یکی از خطرناک‌ترین و ریسکی‌ترین فعالیت‌های سئو سایت است چون باید به صورتی سئو کلاه خاکستری انجام شود تا به نتیجه هدف برسیم و دچار جریمه‌ها و پنالتی گوگل نشویم.

ایده پردازی و بهبود محتوا

اگر با سئو آشنا باشید می‌دانید تولید محتوا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های موتور جستجوی گوگل و خزنده‌ها محتوا را به خوبی می‌شناسند و مفهوم آن‌را درک می‌کنند پس برای گرفتن رتبه در نتایج گوگل داشتن محتوای با کیفیت ضروری است که در جلسه مشاوره سئو درباره تولید محتوا صحبت می‌شود پس در مشاوره سئو به آموزش و تحلیل روش‌های سئو محتوا و معرفی نرم افزار تولید محتوا می‌پردازیم.

استراتژی سئو

در بازاری که رقیب وجود دارد برای پیروز شدن نیاز به استراتژی داریم و این استراتژی است که مارا به سمت پیروزی می‌برد در مشاوره سئو سایت هم استراتژی باید به خوبی تدوین و پیاده‌سازی شود و این برای تولید محتوا و ساخت بک‌ لینک و سوشیال سیگنال همه‌گی نیازمند یک برنامه و راهبرد هستند.

راهنمایی تبدیل شدن به سئوکار

شغل سئو توانسته به عنوان یک کسب و کار خوب و پرسود شناخته شود و اگر شما می‌خواهید به یک سئوکار موفق و پردرآمد تبدیل شوید مسیر شما باید به خوبی مشخص شود و بدانید چگونه می‌خواهید به سئوکار قوی تبدیل شوید که این در مشاوره seo مشخص می‌شود.

آینده شغلی سئو

آینده شغلی سئو هم مشخص است با افزایش تعداد سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی بازار رقابت تنگاتنگ می‌شود و سئوکاران تلاش و دانش بیشتری را باید صرف پروژه‌ها کنند ولی از آن طرف درآمد طبیعتا بیشتر می‌شود و بهینه سازی سایت و تولید محتوا و ساخت بک لینک و .. درآمد بیشتری به همراه خواهد داشت.

تحلیل و آنالیز سئو سایت

یکی از مزایای خدمات مشاوره بهینه سازی سایت توسط سایت تک سئو آنالیز دقیق سایت است که سایت شما در تمام بخش‌ها سئو فنی و سئو داخلی و سئو خارجی بررسی می‌شود و تمام مشکلات و ایرادات آن بررسی و با شما در میان گذاشته می شود تا بتوانید روی کلمه‌کلیدی‌های خود بهتر کار کنید و در مسیر بهینه‌سازی سایت‌تان بهتر عمل کنید.

تحقیق کلمه کلیدی

در مسیر بهینه سازی سایت تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین قدم‌های مسیر است که باید با دقت کلمه کلیدی‌های سایت خود را مشخص کنید و اگر این کلمه کلیدی‌ها با دقت مشخص نشود نمی‌توانید به خوبی سئو سایت‌تان را ارتقا دهید چون عوض کردن کلمه کلیدی برای صفحه کار آسانی نیست برای این اهمیت در جلسه مشاوره سئو می‌توان در مورد تحقیق کلمه کلیدی نیز صحبت کرد تا تولید محتوا هم به شکل بهتری انجام شود.

مشاوره سئو کلاه خاکستری

دریافت خدمات مشاوره seo برای سئو کلاه خاکستری

طبیعتا باید بدانید که سئو کلاه خاکستری یکی از انواع سئو بسیار خطرناک و ریسکی است که اگر قبلا تجربه کار با این نوع بهینه‌سازی سایت را ندارید و یا اطلاعات کافی برای انجام فعالیت سئو کلاه خاکستری را دارا نیستید حتما باید از خدمات مشاوره سئو استفاده کنید که سایت.

همچنین توصیه می‌شود که تا حد ممکن ریسک نکنید چون موتور جستجو گوگل روز به روز در حال آپدیت کردن خود است وترفند‌ها و تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت که به صورت کلاه سیاه و کلاه خاکستری انجام می‌شود خطرناک است ولی با گرفتن مشاوره seo می‌توانید ریسک بهینه‌سازی را کمتر کنید که معمولا در ساخت ‌بک‌لینک در مورد این موضوع صحبت می‌شود.

استراتژی سئو در جلسه مشاوره سئو

اگر با دنیای سئو آشنایی داشته باشید طبیعتا می دانید که سئو وقت گیر است و سئو در همه زمینه ها آسان نیست و این به دلیل وجود رقبای قوی در بیشتر زمینه های کسب و کار اینترنتی است و سئو این سایت ها به زمان و زمان بیشتری نیاز دارد. بنابراین طبیعتا فروش و درآمد حاصل از این روش نیز بسیار بالاست و سرمایه گذاری روی قدرت بهینه سازی به روش درست در بلند مدت گزینه‌ای خوب است.

در دیجیتال مارکتینگ راه های مختلفی برای جذب مشتری به سایت و کسب درآمد وجود دارد و در بین تمامی روش ها، بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل یکی از بهترین روش هاست چرا که نسبت به سایر روش ها مانند تبلیغات کلیکی ارائه شده توسط گوگل برتری زیادی دارد. سایت هایی مانند گوگل ادز یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است اما قدرت سئو بسیار بیشتر از این روش هاست. البته انتخاب روش مناسب در دیجیتال مارکتینگ نیازمند یک استراتژی دقیق است.

محتوای بهتر بر محتوای بیشتر برتری دارد. Rand Fishkin بنیانگذار وب سایت Moz

قدرت سئو را دست‌کم نگیرید !

مشاوره سئو سایت چند زبانه

سئو سایت چند زبانه

اگر سایتی با زبانی غیر از زبان فارسی و یا چند زبانه دارید ارائه خدمات مشاوره سئو به شما به بهترین شکل هنوز انجام می‌شود و بابت زبان سایت نگران نباشید ولی اگر می‌خواهید از مشاوران seo بین المللی کمک بگیرید سایت seoblog بهترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره بهینه سازی سایت (SEO) را به شما معرفی کرده است.

سئو سایت در زبان‌ انگلیسی نسبتا سخت‌تر از زبان فارسی است چون رقابت اصلا قابل مقایسه با زبان فارسی نیست و اگر با سئو آشنا هستید فقط کافی‌ست عبارتی را در گوگل جستجو کنید و سایت‌های حاضر تا صفحات ۵ ۶ را بررسی کنید و ببینید رقابت در چه سطحی است ولی کار یک مشاور سئو رساندن مشاوره گیرنده به هدف است و برای این از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

مشاوره سئو برای افزایش ترافیک سایت

از روش های بازاریابی پیامکی و تبلیغات کلیکی برای افزایش بازدید سایت استفاده می‌شود، اما سئو مزایایی دارد که باعث می شود ما از بین گزینه های بازاریابی بهینه سازی موتور جستجو انتخاب کنیم؛ اگر سئو کلاه سفید انجام دهیم فعالیت های رایگان سئو یکی از دلایل محبوبیت آن است.

در جلسه مشاوره سئو در مورد راه های مختلف افزایش بازدید سایت صحبت می‌کنیم اما موضوع اصلی ما سئو سایت است زیرا سئو راه خوبی برای جذب ترافیک رایگان و ارگانیک است.

مقاله سئو چیست را از دست ندهید.

رشد بازدید سایت با سئو

ویژگی‌های مشاور حرفه‌ای سئو

اگر فرد با تجربه‌ای باشید می‌دانید که مشورت بسیار مهم است در هر کاری و قبل از گرفتن هر تصمیمی؛ در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، با توجه به تعداد زیاد تکنیک ها، ترفندها و استراتژی های رسیدن به رتبه اول گوگل، تصمیم گیری کار آسانی نیست.

ارائه فایل pdf راهکارها حرفه‌ای برای سئو سایت فروشگاهی، خدماتی و آموزشی و هر سایت دیگری

برای رسیدن به بالای گوگل باید با سایت های دیگر رقابت کنیم که گاهی آسان و گاهی سخت است و سطح رقابت برای کلمات کلیدی مختلف متفاوت است.

در ادامه به سراغ ویژگی های یک مشاور سئو خوب و توانا برای کمک به کسب و کارهای آنلاین می رویم. ما سعی می کنیم تمامی این ویژگی ها را برای ارائه خدمات سئوی قوی در سایت وان سئو داشته باشیم، پس لطفا نظرات خود را در مورد خدمات سئو در قسمت نظرات پایین صفحه بنویسید.

اولین ویژگی مهم تسلط بر دانش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که بدون آن رتبه بندی سایت در نتایج موتور جستجوی گوگل تقریبا غیرممکن است. بنابراین دانش مشاور سئو در ارائه راهکارها و تکنیک هایی که برای رسیدن به هدف پیشنهاد می شود نقش اساسی دارد.

دومین ویژگی، تجربه است، زیرا در اکثر کسب و کارها، دانش به تنهایی برای رسیدن به مقصد کافی نیست، بلکه شکست های مکرر و متحمل شدن زیان های مختلف می تواند به کسب تجربه کمک کند. این بدان معنا نیست که شکست خوب است، اما شکست می تواند منجر به رشد شود. من امیرحسین اسلامی اغلب هزینه های مالی و زمانی را صرف کسب تجربه و یادگیری کرده ام.

  • گاهی این هزینه‌ها برای پیدا کردن جواب یک سوال در ذهنم بوده است.

وظایف مشاور سئو

برای مشورت گرفتن از یک متخصص سئو، لازم است که مواردی را رعایت کنید و هزینه‌هایی مالی و زمانی پرداخت کنید، اما از طرف دیگر مشاور سئو وظیفه دارد که شما را کامل و با تمام توان خود راهنمایی کند که این در سایت تک سئو و توسط من امیرحسین اسلامی به طور جدی مدنظر قرار گرفته می‌شود.

یک مشاور سئو وظیفه دارد که اطلاعات مهمی که فرد مشاوره گیرنده در اختیار او می‌گذارد با صداقت تمام حفط کند و این از اصول اولیه شغل مشاوره سئو است که خوشبختانه همکاران ما معمولا بسیار خوب این مورد رعایت می‌کنند.

وظیفه دیگر، صحبت در مورد مزایا و معایب راهکارهای پیشنهادی خود است هرچند کاملا مختصر چون راهکارهای سئو به ۳ بخش کلاه سفید و کلاه خاکستری و کلاه سیاه تقسیم می‌شود؛ باید در نظر گرفته شود که این راهکارها در کدام بخش قرار می‌گیرند و چه مزایا و معایبی برای هر فروشگاه اینترنتی و دیگر کسب و کارهای اینترنتی دارد.

 

مهارت‌های مشاور سئو حرفه‌ای

  • سئو سایت خبری با سایت املاکی و فروشگاهی فرق می‌کند و نمی‌توان استراتژی سایت خدماتی را برای سایت فروشگاهی در نظر بگیریم؛ یک مشاور سئو حرفه‌ای توانایی تحلیل و شناسایی سایت را دارد و می‌داند که سایت فروشگاهی و خدماتی با سایت آموزشی نیازمند چه استراتژی و راهکارهایی برای رسیدن به نتیجه درست دارد.
  • آشنا با حوضه‌های مختلف کسب و کارهای اینترنتی : یک متخصص تمام عیار دیجیتال مارکتینگ حداقل یک آشنایی مختصر با حوضه‌های مختلف سایت‌ها دارد و می‌تواند برای هر سایت فروشگاهی، املاکی،خبری،آموزشی و خدماتی برنامه مناسب همان حوضه کاری طراحی کند.
  • آشنایی با روش‌های کسب درآمد از سایت :‌ این سوال که من یک سایت محتوا محور یا مجله‌ای دارم چگونه می‌توانم به درآمد برسم ؟ معمولا برای دوستانی که سایت‌های آموزشی و محتوا محور دارند پیش می‌آید و این مهارت یک مشاور سئو حرفه‌ای است که بتواند سایت‌های مختلف محتوا محور و مجله‌ای و وبلاگی را راهنمایی کند و مشورت بدهد تا به درآمد برسد.
  • آشنایی با تکنیک‌های بازاریابی محتوا : در سال‌های اخیر با رشد الگوریتم‌های گوگل و قابلیت درک محتوای سایت وبلاگی و فروشگاهی و دیگر انواع سایت‌ها، ارتباط سئو با محتوا قوی‌تر شده تا حدی که تولید محتوای سایت بخشی اصلی سئو سایت‌های فروشگاهی و خدماتی و غیره محسوب می‌شود.

آنالیز و بررسی سایت رقبا

سئو یک رقابت است که در آن سایت‌های زیادی شرکت می‌کنند تا بتوانند به رتبه اول در نتایج موتور جستجوی گوگل برسند و همه‌ی این سایت‌ها در هر زمینه‌ای به عنوان یک رقیب برای ما شناخته می‌شوند، اما رقبا دارای دسته بندی هستند برای مثال یک سایت فروشگاهی و خدماتی می‌تواند ۵ رقیب جدی و مستقیم داشته باشد و سایت‌های دیگر رقبای نه چندان قوی باشند که صرفا حضور دارند.

تحلیل سایت رقبا قبل از جلسه مشاوره سئو

بنابراین برای رسیدن به رتبه اول گوگل باید از رقبایمان جلو بزنیم که بدون تحلیل و بررسی تقریبا غیر ممکن است، تقریبا برای این است که گاهی ممکن است شانسی به هدف برسیم اما احتمال آن آنقدر کم هست که جدی گرفته نشود.

در مشاوره سئو تک سئو که در همین صفحه می‌توانید رزرو کنید در پلن مشاوره تخصصی و عادی سایت شما و رقبایتان از قبل بررسی و آنالیز خواهد شد تا در جلسه مشاوره بهترین راهکارها و نکات به شما ارائه شود.

آیا سایت پیش از جلسه تحلیل و آنالیز می‌شود ؟

در پلن مشاوره تخصصی بله شرایط وب سایت شما از نظر سئو و تولید محتوا و فنی و ساخت بک لینک‌ها به طور کامل بررسی می‌شود تا کیفیت جلسه تا هرچه بیشتر افزایش پیدا کند و بتوانیم به سوالات شما بهتر پاسخ دهیم.

پیش نیاز جلسه مشاوره سئو چیست ؟‌ (مهارت‌های لازم برای انجام سئو)

به صورت کلی در جلسه مشاوره آموزش‌های لازم در مورد سئو و ترفندها و تکنیک‌ها ارائه می‌شود حتی در صورت لزوم دوره‌ آموزش سئو نیز به شما پیشنهاد خواهد شد اما از آنجایی که خدمات سئو در وب سایت تک سئو به صورت از صفر تا حرفه ای ارائه می‌شود نیازی به نگرانی نیست اما اگر از قبل درباره سئو اطلاعات کافی داشته باشید طبیعتا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

شاید ابتدا فکر کنید هزینه پرداخت شده برای مشاوره به صرفه نیست ولی مطمئنا بعد از جلسه دیگر از این طور فکر نخواهید کرد چون سئو سایت نیازمند دانش و تجربه است در تمام فعالیت‌هایی که دارد مانند ساخت بک لینک و تدوین استراتژی بهینه‌سازی سایت و افزایش سرعت سایت و … و زمانی که شما مشاوره دریافت می کنید با ذهنی بازتر و بهتر می توانید مشکلات سایت خود را حل کنید و در رتبه گرفتن در نتایج موتور جستجو گوگل (SERP) به شما بسیار کمک می کند.

طبیعتا اگر با سئو سایت آشنا باشید می‌دانید که فرآیند بهینه سازی سایت برای تبدیل شدن به سایت معتبر که در کلمه‌کلیدی هدف به رتبه برسد زمان‌بر و نیازمند تلاش زیاد است که در راه چالش‌ها و مشکلاتی پیش می‌آيد که وظیفه مشاور سئو کمک به شما برای حل کردن این چالش‌ها و رسیدن به رتبه در کلمه‌کلیدی هدف است تا فروش سایت و مشتریان آن افزایش یابد پس حتما اگر ‌می‌خواهید استراتژی سئو خود را هم بچینید مانند استراتژی تولید محتوا که یکی از ارکان سئو هست حتما به مشاور سئو مراجعه کنید.

شرایط دریافت خدمات مشاوره سخت نیست و برای کمک به شما عزیزان شرایط خاصی در نظر گرفته نشده است.

بله دوست عزیز ! طبیعتا می دانید که ساختن یک بنا از پایه باید به صورت اصولی و حرفه‌ای باشد و اگر در بخش‌های پایه ساختمان مشکلی وجود داشته باشد به راحتی بنا از بین خواهد رفت و فرو خواهد ریخت پس باید سئو سایت هم به صورت اصولی و حرفه‌ای پایه گذاری شود خصوصا در بخش تولید محتوا و سئو خارجی که اگر می خواهید سئو کلاه سفید را اجرا کنید فرآیند مشاوره بسیار بهتر پیش خواهد رفت.

در بالای همین صفحه از وب سایت تک سئو فرم رزرو مشاوره قرار دارد که بعد از پرداخت و تکمیل هزینه مشاور زمان برگزاری چلسه به صورت آنلاین یا تلفنی برای شما ارسال می‌شود و در زمان مقرر شده متخصص سئو با شما برای برگزاری جلسه و راهنمایی شما تماس خواهد گرفت فرآیند اطلاع رسانی برای زمان جلسه حداکثر ۲ روز کاری خواهد بود پس نگران نباشید همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره سئو فوری دارید می‌توانید در توضیحات بنویسید تا سریع‌تر با شما تماس بگیریم.

تمام تلاش ما رفع مشکل بهینه سازی سایت شما است.