سفارش طراحی سایت با وردپرس یزد

طراحی سایت چیست ؟

بازار همیشه روی خوش به کسب و کار ما نشان نمی‌دهد و گاهی لازم است که برای رشد و توسعه خود قدم برداریم تا بازار نتواند ما را بیرون کند، کسب و کارهای سنتی و فیزیکی با رشد فناوری و ابزارهای ارتباطی الکترونیکی نیاز به رشد و توسعه دارند تا از بازار عقب نمانند.

در استان یزد و اصفهان همچنان بازار کسب و کار آنلاین داغ است و فرصت خوبی برای ساخت نسخه آنلاین کسب و کار شماست.

طراحی سایت گامی مهم برای رشد و توسعه یک کسب و کار است تا بتواند در فضای آنلاین هم یک مغازه داشته باشد، در این مغازه محصولات و خدمات همانند فضای فیزیکی به فروش می‌رسد و این باعث شده تا انتخاب کسب و کارها برای رشد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یا خدماتی و هر نوع دیگری از انواع وب سایت‌ها باشد.

یک وب سایت اینترنتی که می‌تواند فروشگاه آنلاین باشد یا سایت خبری یا نوع دیگری از سایت مانند یک مغازه‌ای که ۲۴ ساعته فعال است و نیازی به کسی ندارد که مغازه را در شبانه روز باز نگه دارد.

حتی زمانی که شما در خواب یا مسافرت هستید این وب سایت می‌تواند محصولات شما را به فروش برساند که یکی از بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال، سئو سایت است.

یک وب سایت نیاز به فضایی برای نگهداری اطلاعات و یک دامنه به عنوان آدرس دارد تا مشتریان شما بتوانند از طریق سایت خرید کنند یا با محصولات و آخرین اخبار شما آشنا شوند.

آیا برای تغییرات بازار آماده هستید ؟

طراحی سایت چیست و چرا به سایت فروشگاهی یا خدماتی و آموزشی نیاز داریم ؟

چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

با رشد تجارت الکترونیک، آمار سفارش‌های فروشگاه اینترنتی در سراسر ایران و جهان به سرعت بالا رفت به حدی که در حال حاضر بیشتر مردم ایران تنها در چند دقیقه و در خانه می‌توانند خریدی برای خود انجام دهند که این نشان می‌دهد فروشگاه‌های فیزیکی حتی با وجود دارا بودن مزایای خوبی نسبت به فروشگاه‌های آنلاین بخش قابل توجهی از مشتریان خودشون را از دست می‌دهند.

همین طور برای آگاه کردن مردم از راه اندازی یک کسب و کار برای برند سازی و جذب خریداران در فضای فیزیکی نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا برای تبلیغات در تابلوهای شهری و حتی در فضای آنلاین برای تلویزیون داریم که این فرآیند تبلیغاتی ممکن است تا چند سال طول بکشد، اما در فضای آنلاین یک سایت طراحی و منتشر شده می‌تواند تنها بعد از ۲ ماه به درآمد برسد.

همچنین امکاناتی که در فضای آنلاین در اختیار ما قرار دارد در فضای فیزیکی به سختی قابل دسترسی است.

برای مثال زمانی که می‌خواهیم فعالیت مشتریان و میزان رضایت آنها را بررسی کنیم در یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی از ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس و هاتجر استفاده می‌کنیم تا تنها در چند دقیقه به تمام اطلاعات جمع آوری شده توسط این ابزارها از وب سایت ما دسترسی پیدا کنیم.

اما مزایای طراحی سایت تنها همین‌ها نیست بلکه بسیاری از مزایای آن در اینجا قابل توضیح نیست مثل قابلیت استفاده از کانال‌های جذب مشتری آنلاین مانند سئو و اینستاگرام که می‌توانند درآمد وب سایت را چندین برابر کنند.

برای راهنمایی و مشاوره حضوری به دفتر ما در استان یزد شهرستان میبد مراجعه کنید.

ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر

برای ثبت سفارش طراحی سایت و دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۹۲۰۷۲۰۷۴۱ تماس بگیرید.

مشاوره و راهنمایی طراحی سایت

چرا سایت ریسپانسیو (Responsive) باشد ؟

در حال حاضر جستجوی افراد در اینترنت و وب سایت‌ها بیشتر با گوشی و موبایل انجام می‌شود که این باعث شده دیجیتال مارکترها و مدیران کسب و کارهای اینترنتی نسخه موبایل وب سایت را جدی بگیرند تا بتوانند فروش و ترافیک را افزایش دهند.

تمام سایت‌های طراحی شده توسط تک سئو دارای طراحی واکنشگرا است یعنی سایت زمانی که با کامپیوتر و نمایشگر بزرگ باز شود نسبت به ابعاد نمایشگر تغییر می‌کند تا کاربر مشکلی نداشته باشد و همچنین در نسخه موبایل مانند سایت خود ما که در نسبت به ابعاد مختلف تغییر شکل می‌دهد.

این طراحی باعث می‌شود کاربران تجربه کاربری بهتری در وب سایت داشته باشند و این برای رشد در سئو ضروری است.

پس نگران واکنشگرا بودن سایت‌تان نباشید و سایت فروشگاهی،سایت خدماتی، سایت آموزشی، سایت خبری یا سایت شرکتی شما را با دقت خوب به صورت واکنشگرا طراحی خواهیم کرد.

قالب‌های وردپرسی استفاده شده برای سایت از بین بهترین قالب‌هایی که بر اساس تجربه و بررسی گلچین شده‌اند انتخاب می‌شوند تا بهترین کیفیت را داشته باشند تا شما نگران سفارش طراحی سایت خوب نباشید